RESORT PRO Hartmann Tresore AG

Referencje i nagrody

Olymp 3.

Kołobrzeg / Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie Hartmann Tresore za wyposażenie naszego obiektu hotelowego „Olimp 3” w Kołobrzegu w wysokiej jakości produkty.

Niniejszym chcielibyśmy podziękować firmie Hartmann Tresore za wyposażenie naszego obiektu hotelowego „Olimp 3” w Kołobrzegu w wysokiej jakości produkty.

 Jakość i estetyka wykonania zamówionych urządzeń spełniły nasze oczekiwania. Zadowoliła nas ponadto terminowa dostawa ww. produktów.

 Biorąc pod uwagę profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie firmy Hartmann Tresore w realizację założonych ustaleń z pełnym przekonaniem polecamy ją jako kompetentnego i godnego zaufania partnera handlowego.

 

Dyrektor hotelu,

Anna Szelinger

Pobierz plik rozwiń

Agraria Claudii

Zakrzów / Firma Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Marynarskiej 19A zaopatrzyła Hotel Pałac Lucja w Zakrzowie w telewizory, suszarki, zamki hotelowe, sejfy oraz minibary.

Firma Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Marynarskiej 19A zaopatrzyła Hotel Pałac Lucja w Zakrzowie w telewizory, suszarki, zamki hotelowe, sejfy oraz minibary.

Zakupione produkty zostały wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Spełniają wszystkie wymagania pod względem funkcjonalności, co gwarantuje stuprocentowe zadowolenie na twarzach naszych klientów.

Mogliśmy liczyć na terminową dostawę wyżej wymienionych produktów.

Firma Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. jest godna polecenia jako bardzo rzetelny oraz godny zaufania partner w interesach.

Prezes,
Prezes Siegmund Heinrich Dransfeld

Pobierz plik rozwiń

Radisson Blu.

Szczecin / Z przyjemnością polecamy firmę Hartmann Tresore Sp. z o.o. jako rzetelnego i terminowego partnera. Potwierdzamy, iż zainstalowane w naszym hotelu minibary to produkt wysokiej jakości i niezawodny.

Szczecin / Z przyjemnością polecamy firmę Hartmann Tresore Sp. z o.o. jako rzetelnego i terminowego partnera.

Jednocześnie potwierdzamy, iż zainstalowane w naszym hotelu nminibary (HTM A-30) to produkt wysokiej jakości, estetyczny i niezawodny.

Dariusz Bogdanowicz,

Dyrektor Działu Technicznego

Pobierz plik rozwiń

Radisson Blu.

Wrocław / Firma Hartmann Tresore dostarczyła do hotelu Radisson Blu minibary pokojowe HTMA 38-01FDL. Wymienione minibary zostały wybrane spośród wielu innych ofert jako te, które spełniają standardy sieci Reizdor.

Wrocław / W miesiącu grudniu 2010 roku firma Hartmann Ttesore Sp. z o.o. dostarczyła do hotelu Radisson Blu minibary pokojowe HTMA 38-01FDL.

Wymienione minibary zostały wybrane spośród wielu innych ofert jako te, które spełniają standardy sieci Reizdor. Zarówno współpraca w doborze modelu jak i bezpośredni, szybki kontakt w realizacji zamówienia sprawiły, że firma Hartmann Tresore mogę polecić jako godnego i sprawdzonego partnera w interesach.

Sławomir Ciechanowicz,

Dyrektor Działu Technicznego

Pobierz plik rozwiń

Westin.

Warszawa / Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy, która przebiega w miłej i profesjonalnej atmosferze, jak i zakupionego sprzętu: minibary, szafa recepcyjna na depozytory.

Warszawa / Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy, która przebiega w miłej i profesjonalnej atmosferze, jak i zakupionego sprzętu: minibary, szafa recepcyjna na depozytory.

Pozwala nam to polecić firmę Hartmann Tresore Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i solidnego partnera handlowego, który elastycznie reaguje na potrzeby odbiorcy.

Daniel Kwiatkowski,

Purchasing Manager

Pobierz plik rozwiń

Ameliówka.

Mąchocice / Doceniając walory firmy Hartmann Tresore Polska pragnę ją zarekomendować innym firmom poszukującym profesjonalistów zajmujących się wyposażeniem hoteli.

Mąchocice / Świętokrzyskie Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne wyraża swoje uznanie dla firmy Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Marynarska 19a, która zaopatrzyła obiekt hotelowy „Ameliówka” w Mąchocicach Kapitulnych w suszarki łazienkowe, sejfy pokojowe oraz minibary.

Biorąc pod uwagę solidność, terminowość, zaangażowanie oraz kompetencje pracowników, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, możemy z całym przekonaniem polecić usługi tej firmy.

Doceniając walory firmy Hartmann Tresore Polska pragnę ją zarekomendować innym firmom poszukującym profesjonalistów zajmujących się produkcją wyposażenia hoteli w postaci sejfów, minibarów czy suszarek łazienkowych.

Iwona Skiba,

Kierownik Hotelu

Pobierz plik rozwiń

Ester.

Kraków / Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi i produkty firmy Hartmann Tresore Polska, którą cechuje wysoka jakość świadczonych przez nią usług oraz wyjątkowa organizacyjność w ich realizacji.

Kraków / Hotel Ester rozpoczął współpracę z firmą Hartmann Tresore Polska w 2006 roku. Zakupione sejfy do dnia dzisiejszego z powodzeniem i bezawaryjne służą naszym gościom.

W latach 2011 i 2013 hotel zdecydował się na wymianę kolejnego wyposażenia pokoi hotelowych. Oferta Hartmann Tresore gwarantowała najkorzystniejszą cenę przy jednoczesnej wysokiej gwarancji jakości. Hotel ponownie wyposażył wszystkie  pokoje w nowe minibary firmy Hartmann Tresore.

Firmę Hartmann Tresore cechuje wysoka jakość świadczonych przez nią usług  oraz wyjątkowa organizacyjność w ich realizacji. Ponadto należy podkreślić, że pracowników charakteryzuje pełne kultury i szacunku podejście do klienta. Posiadają oni fachową wiedzę oraz, co szczególnie cenimy, umiejętności doradcze. Z pełnym przekonaniem  polecamy wspomnianą firmę innym klientom.

Anna Figiel,

Dyrektor Hotelu

 

Pobierz plik rozwiń

Bukovina.

Bukowina Tatrzańska / Z przyjemnością możemy polecić firmę Hartmann Tresore Polska jako partnera rzetelnego, wywiązującego się z terminów i postawionych przed nim oczekiwań.

Bukowina Tatrzańska / Firma Hartmann Tresore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Marynarskiej 19A zaopatrzyła Hotel Bukowina w sejfy i minibary hotelowe, suszarki do włosów oraz lusterka kosmetyczne.

Dostarczone produkty w pełni spełniają wymagania marki.

Z przyjemnością możemy polecić firmę Hartmann Tresore Polska jako partnera rzetelnego, wywiązującego się z terminów i postawionych przed nim oczekiwań.

Piotr Kuchta,  Prezes Zarządu

Edward Kuchta, Członek Zarządu

Pobierz plik rozwiń

Best Western Airport Modlin

Nowy Dwór Mazowiecki / Firma zajęła się kompleksowym wyposażeniem pokoi hotelowych w sejfy i minibary. Jakość dostarczonego sprzętu była wysoka i zgodna z oczekiwaniami.

Niniejszym pismem chciałbym podziękować za współpracę z firmą Hartmann Tresore Polska Sp z o.o.

Firma zajęła się kompleksowym wyposażeniem pokoi hotelowych w sejfy i minibary. Jakość dostarczonego sprzętu była wysoka i zgodna z oczekiwaniami.

Hartmann Tresore Polska Sp z o.o. dba o jakość dostarczanego wyposażenia. Mieliśmy również możliwość wyboru spośród szerokiej gamy oferowanych produktów.

Niewątpliwym atutem firmy jest profesjonalizm i rzetelność. Znajduje to odzwierciedlenie w bardzo dokładnym przekazywaniu informacji klientowi.

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako solidnego kontrahenta.

Paweł Migacz,

Dyrektor Generalny

Pobierz plik rozwiń

Havet

Jakość zainstalowanych w HAVET Hotel minibarów spełnia wszelkie oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i dobrego wykonania. Mogę szczerze polecić firmę HARTMANN TRESORE SP. Z O.O. jako zaufanego kontrahenta, który rzetelnie i terminowo wywiązuje się z wszelkich ustaleń.

Z przyjemnością polecam firmę Hartmann Tresore jako kompetentnego i rzetelnego partnera.

Jakość zainstalowanych w HAVET Hotel minibarów spełnia wszelkie oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i dobrego wykonania. Zakupiony przez nas sprzęt jest najwyższej klasy.

Mogę szczerze polecic firmę HARTMANN TRESORE SP. Z O.O. jako zaufanego kontrahenta, który rzetelnie i terminowo wywiazuje się z wszelkich ustaleń.

Z poważaniem.

Julia Jagła

Z-ca Dyrektora Hotelu ds. Operacyjnych

 

 

 

Pobierz plik rozwiń

Korona

Z przyjemnością polecamy firmę Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. jako firmę godną zaufania i terminowo wywiązującą się ze wszystkich umów oraz zobowiązań.

Z przyjemnością polecamy firmę Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. jako firmę godną zaufania i terminowo wywiązującą się ze wszystkich umów oraz zobowiązań.

Jednocześnie potwierdzamy, że zainstalowane w naszym hotelu sejfy i minibary są bardzo dobrej jakości i spełniają nasze oczekiwania.

Remigia Derkacz,

właściciel Hotelu Korona

 

Pobierz plik rozwiń

Hilton Garden Inn

W imieniu hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie pragnę potwierdzić, iż mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. Projekt obejmował obsługę zarówno w trakcie trwania inwestycji jak i posprzedażową. Dostarczone sejfy pokojowe HS 910-05 oraz wyposażenie recepcji i back office w pełni spełniają wymagania sieci Hilton Worldwide.

W imieniu hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie pragnę potwierdzić, iż mieliśmy przyjemność  współpracować z firmą Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.

Projekt obejmował obsługę zarówno w trakcie trwania inwestycji jak i posprzedażową. Dostarczone sejfy pokojowe HS 910-05 oraz wyposażenie recepcji i back office w pełni spełniają wymagania sieci Hilton Worldwide.

Współpraca odbywała się w sposób profesjonalny, usługi oferowane przez frimę Hartmann wyróżniają się wysokim poziomem oraz innowacyjnością stosowanych rozwiązań.

Firma Hartmann Tresore Polska SP. z o.o. zrealizowała ustalone założenia projektu, a podczas instalacji wykazała się profesjonalizmem i doskonałą znajomością oferowanych produktów. Dzięki zaangażowaniu inżynierów, delegowanych do obsługi naszego przedsiębiorstwa, pomyślnie zrealizowaliśmy testy akceptacyjne sieci Hilton i moglismy przystąpić do eksploatacji. Zarówno goście jak i obsługa hotelu pozytywnie oceniają rozwiązaniazaproponowane przez Hartmann Tresore Polska.

W związku z powyższym, możemy zarekomendować firmę Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. jako rzetelnego dostawcę dla przedsiębiorstw z branży hotelowej.

Monika Krzeszowiec

Dyrektor HGI Rzeszów

Pobierz plik rozwiń

Holiday Inn

Jakość zainstalowanych w naszym hotelu minibarów oraz sejfów spełnia wszystkie wymagania pod względem funkcjonalności jak i samego bardzo dobrego wykonania. Firma wywizuje się rzetenie ze świadczonych usług i dlatego możemy polecic ją jako firmę, której zalezy na trwałym budowaniu pozytywnych relacji z klientem.

Z przyjemnością polecamy firmę Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. jako kompetentnego i rzetelnego partnera. Jakość zainstalowanych w naszym hotelu minibarów oraz sejfów spełnia wszystkie wymagania pod względem funkcjonalności jak i samego bardzo dobrego wykonania. Oferowany sprzęt jest najwyższej klasy i gwarantuje w stu procentach zadowolenie klienta.

Firma wywizuje się rzetenie ze świadczonych usług i dlatego możemy polecic ją jako firmę, której zalezy na trwałym budowaniu pozytywnych relacji z klientem.

 

Pobierz plik rozwiń

Bania

Współpraca na etapie prowadzenia ustaleń i realizacji zamówienia układała się pomyślnie. Bazujac na własnych doświadczeniach, z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firme Hartmann Tresore jako partnera biznesowego. Można liczyć na profesjonalne działania jej pracowników.

Firma Hartmann Tresore z siedzibą przy ulicy Marynarskiej 19A w Warszawie wyposażyła obiekt hotelowy  Bania w minibary oraz sejfy.  Zakupiony sprzęt charakteryzuje się solidnym i estetycznym wykonaniem , dzięki czemu spełnia oczekiwania naszych gości. Współpraca na etapie prowadzenia ustaleń  i realizacji zamówienia układała się pomyślnie.

Bazujac na własnych doświadczeniach, z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firme Hartmann Tresore jako partnera biznesowego. Można liczyć na profesjonalne działania jej pracowników.

Paweł Dziubasik

Hotel Bania

Pobierz plik rozwiń

Metropolis

Firma Hartmann Tresore wykazuje dużą dbałość o klienta jak i terminowość oraz jakość dostarczonych produktów, która w pełni nas zadowala. Z przyjemnością polecam firmę Hartmann Tresore Polska jako godnego i kompetentnego partnera w biznesie.

Firma Hartmann Tresore Polska wyposażyła Metropolis Design Hotel Sp. z o.o. SKA w Krakowie w hotelowy system zamków hotelowych, jak również dostarczyła sejfy, minibary, suszarki, lusterka, zestawy powitalne i system zabezpieczeń wyposażenia recepcji.


Firma Hartmann Tresore wykazuje dużą dbałość o klienta jak i terminowość oraz jakość dostarczonych produktów, która w pełni nas zadowala.

Z przyjemnością polecam firmę Hartmann Tresore Polska jako godnego i kompetentnego partnera w biznesie.

Beata Kowalczyk

GENERAL MANAGER
METROPOLIS DESIGN HOTEL

 

Pobierz plik rozwiń

Hotel Młyn

Bazując na naszych doświadczeniach z przyjemnością rekomendujemy firmę Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera biznesowego jednocześnie doceniając fachowość i profesjonalizm jej pracowników polecamy współpracę z tą firmą. Bazując na naszych doświadczeniach z przyjemnością rekomendujemy firmę Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera biznesowego jednocześnie doceniając fachowość i profesjonalizm jej pracowników polecamy współpracę z tą firmą.

Firma Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. z siedzibą w warszawie przy ulicy marynarskiej 19A wyposażyła nasz obiekt Hotel Młyn Aqua SPA w Elblągu w minibary oraz sejfy. Zakupiony sprzęt charakteryzuje się estetycznym wyglądem i solidnym wykonaniem oraz spełnia wymgania naszych wymagających gości hotelowych.

Współpraca układa się pomyślnie i zapewne będziemy ją kontynować w przyszłości.

Bazując na naszych doświadczeniach z przyjemnością rekomendujemy firmę Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera biznesowego jednocześnie doceniając fachowość i profesjonalizm jej pracowników polecamy współpracę z tą firmą. 

Anna Siekierko

Z-CA KIEROWNIKA HOTELU

Pobierz plik rozwiń

Sheraton

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy, która przebiega w miłej i profesjonalnej atmosferze jak i zakupionego sprzętu (minibary, szafa recepcyjna na depozytory). Pozwala nam to polecić firmę Hartmann tresore Polska Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i solidnego partnera handlowego, który elastycznie reaguje na potrzeby odbiorcy.

Dział zakupów hotelu Sheraton Warsaw Hotel (HHR Poland TRS Sp. z o.o., Warszawa, ul. B. Prusa 2) informuje, że współpracuje z firmą Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. (ul. Marynarska 19a, 02-674 Warszawa) reprezentowaną przez Pana Roberta Walczaka, Kierownika ds. Sprzedaży.

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy, która przebiega w miłej i profesjonalnej atmosferze jak i zakupionego sprzętu (minibary, szafa recepcyjna na depozytory).

Pozwala nam to polecić firmę Hartmann tresore Polska Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i solidnego partnera handlowego, który elastycznie reaguje na potrzeby odbiorcy.

Daniel Kwiatkowski

PURCHASING MANAGER COMPLEX WARSAW

 

Pobierz plik rozwiń

Kormoran

Z przyjemnością mogę polecić firmę Hartmann Tresore Polska SP. z o.o. jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.

Firma Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wyposażyła Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy Kormoran w Kołobrzegu w sejfy hotelowe, minibary i suszarki.

Z przyjemnością mogę polecić firmę Hartmann Tresore Polska SP. z o.o. jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.

Krystyna Dutka

PREZES ZARZĄDU

Pobierz plik rozwiń

Pałac Romantyczny

Trafność naszego wyboru potwierdza fakt, że dostarczony sprzęt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, z nalezytą starannością i precyzją. Funkcjonalność i estetyka spełniają wszelkie oczekiwania i w stu procentach gwarantują zadowolenie klienta. Wartym podkreślenia jest również zaangażowanie pracowników firmy oraz terminowe wywiązanie się ze zobowiązań.

Firma Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 19A wyposażyła Hotel **** Pałac Romantyczny w Turzynie w minibary, suszarki, sejfy hotelowe, sejf i skrytki depozytowe do Recepcji oraz sejf na broń myśliwską.

Trafność naszego wyboru potwierdza fakt, że dostarczony sprzęt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, z nalezytą starannością i precyzją. Funkcjonalność i estetyka spełniają wszelkie oczekiwania i w stu procentach gwarantują zadowolenie klienta. Wartym podkreślenia jest również zaangażowanie pracowników firmy oraz terminowe wywiązanie się ze zobowiązań.

Z przyjemnością mogę zarekomendować firmę Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. jako rzetelnego i godnego zaufania partnera.

Rafał Predenkiewicz

ARPOL

 

 

Pobierz plik rozwiń

Hotel St. Bruno ****

Dostraczone produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz spełniają nasze oczekiwania. Firmę Hartmann Tresore Polska możemy polecić jako rzetelnego, uczciwego dostawcę, który dostarcza wysokiej jakości produkty.

Firma Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Marynarskiej 19A, dostarczyła do Hotelu St. Bruno **** 70 sztuk minibarów.

Dostraczone produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz spełniają nasze oczekiwania.

Firmę Hartmann Tresore Polska możemy polecić jako rzetelnego, uczciwego dostawcę, który dostarcza wysokiej jakości produkty.

Agnieszka Jakubik

DYREKTOR GENERALNY

Pobierz plik rozwiń

Best Western Hotel Symfonia

Z przyjemnością możemy polecić firmę Hartmann Tresore Sp. z o.o. jako godnego zaufania i rzetelnego partnera. Potwierdzam również, że zainstalowane w naszym hotelu sejfy firmy Hartmann, to produkty bardzo wysokiej jakości i spełniające wszystkie nasze oczekiwania.

Z przyjemnością możemy polecić firmę Hartmann Tresore Sp. z o.o. jako godnego zaufania i rzetelnego partnera.

Potwierdzam również, że zainstalowane w naszym hotelu sejfy firmy Hartmann, to produkty bardzo wysokiej jakości i spełniające  wszystkie nasze oczekiwania.

Marzena Uram

Dyrektor Hotelu

Pobierz plik rozwiń

Zajazd pod Kasztanami

Z przyjemnością polecam firmę Hartmann Tresore Sp. z o.o. jako rzetelnego, terminowego i rozumiejącego potrzeby klienta dostawcę oraz godnego zaufania partnera handlowego.

Firma Hartmann Tresore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Marynarskiej 19A dostarczyła do "Zajazdu pod Kasztanami" komplet zamków hotelowych na kartę zbliżeniową model HDL MF-20. Sprzęt ten spełnia w zupełności nasze oczekiwania.

Z przyjemnością polecam firmę Hartmann Tresore Sp. z o.o. jako rzetelnego, terminowego i rozumiejącego potrzeby klienta dostawcę oraz godnego zaufania partnera handlowego.

Z. Biela, M. Stachyra

Zajazd pod Kasztanami

Pobierz plik rozwiń

Monopol

Firman Hartmann Tresore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dostarczyła do Hotelu Monopol 122 sztuk minibarów model HTM A30. Dostarczone produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz spełniają nasze oczekiwania.

Firman Hartmann Tresore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dostarczyła do Hotelu Monopol 122 sztuk minibarów model HTM A30.


Dostarczone produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz spełniają nasze oczekiwania. W trakcie nawiązanej współpracy wyżej wymieniona firma dała się poznać jako fachowy i terminowy partner. Z pewnością możemy polecić firmę Hartmann Tresore Polska przedsiębiorcom i osobom prywatnym pragnącym zaopatrzyć się w wysokiej klasy produkty.

Pobierz plik rozwiń

Ośrodek Unitral

Firma wykazała się rzetelnością, profesjonalizmem oraz dobrą organizacją i pełnym zaangażowaniem pracownika przy zleceniu zamówienia. Wszystkie dostawy zostały wykonane z należytą starannością i sumiennością.

Niniejszym potwierdzam, że firma Hartmann Tresore Polska z siedzibą w Warszawie wyposażyła nasz obiekt w zestaw 68 skrytek depozytowych i sejf.

Firma wykazała się rzetelnością, profesjonalizmem oraz dobrą organizacją i pełnym zaangażowaniem pracownika przy zleceniu zamówienia.

Wszystkie dostawy zostały wykonane z należytą starannością i sumiennością.

Firmę Hartmann Tresore Polska możemy polecić wszystkim tym, którzy poszukują indywidaulnych rozwiazań i dobrej jakości produkty.

Bolesław Krawiec

PREZES ZARZĄDU

 

Pobierz plik rozwiń